A A A

Jak do nas dojechac?

OŚRODEK REKREACJI KĄCK znajduje się zaledwie 20km od Warszawy. Możliwy dojazd samochodem, rowerem. Przystanek PKS (Brzeziny), oraz stacja PKP (Cisie, Dębe) znajdują sie w odległosci 4-5km od OŚRODKA.
Łatwo tu trafić - wyruszając z Warszawy należy kierować się na wschód drogą E30 na Mińsk Mazowiecki. W miejscowości Brzeziny skręcamy w prawo na miejscowość Duchnów. Po przejechaniu kilku km. skręcamy w lewo na Kąck i kierujemy się DO OŚRODKA REKREACJI KĄCK. Znajduje się tu duży utwardzony parking i wejście na teren OŚRODKA. Możliwy jest również dojazd przez Góraszkę->Wiązowną->i w lewo na Duchnów.

NOWY UKŁAD KOMUNIKACYJNY ZWIĄZANY Z S2  SPRAWIA , ŻE ŁATWIEJ I SZYBCIEJ MOŻECIE PAŃSTWO DO NAS DOJECHAĆ ZWŁASZCZA MIESZKAŃCY DZIELNIC POŁOŻONYCH PO ZACHODNIEJ STRONIE WISŁY.

Z Warszawy można dojechać do nas również rowerem lub przy pomocy autobusu nr 730 / rower można przewieźć autobusem do pętli w Duchnowie i jeszcze ok. 2km rowerkiem do OŚRODKA REKREACJI KĄCK . Autobus wyjeżdża w kierunku do Duchnowa i dalej do Brzezin z pętli przy Rondzie Wiatraczna w Warszawie - aktualny rozkład Jazdy na stronie MZA.